Náš hviezdny futbalista, ktorý pôsobí v španielskej Celte Vigo sa na sociálnej sieti pochválil záberom z viedenského letiska s Twiinskou, ktorú zbalil len pred niekoľkými týždňami. Lobotka si to namieril za párty životom do tureckého Beleku. Na dovolenku však nešiel iba so sexi Danielou Nízlovou.

Do Turecka sa s nimi vybrala aj jej sestra Veronika s kamarátkami. O tom, že to poriadne roztočili svedčia zábery so sociálnej sieti Instagram. Na zaplnenej pláži sa partia vo veľkom zabávala s drinkami v rukách. Stredopoliar španielskeho tímu dokonca predviedol aj svoje spevácke vlohy. Na videu ukázal fanúšikom, ako spieva pesničku, ktorá hrala z pódia, kde bol dídžej.

Slovenský futbalový reprezentant Stanislav Lobotka si so zmenou pôsobiska ťažkú hlavu nerobí a so svojou novou láskou Danielou Nízlovou sa vybral na veľkolepú párty na tureckú pláž.
Slovenský futbalový reprezentant Stanislav Lobotka si so zmenou pôsobiska ťažkú hlavu nerobí a so svojou novou láskou Danielou Nízlovou sa vybral na veľkolepú párty na tureckú pláž.
Zdroj: Instagram - SL

Zaujímavosťou je, že náš futbalový reprezentant bol s Twiinskami a ich kamarátkami ubytovaný v rezorte, ktorý je výhradne pre dospelých. Jeho názov hovorí sám za seba: „Adam a Eva, mládeži neprístupné“.

Po zábave však príde aj ťažké rozhodovanie. Opýtali sme sa Lobotkovho agenta, ako to vyzerá s jeho budúcnosťou v Španielsku. „V týchto dňoch so žiadnym klubom nejednáme, to však neznamená, že Stanko sa nechce posunúť do väčšieho klubu, ako je Celta. Ak si však pozriete futbalový trh na jeho poste (defenzívny stredopoliar) ten sa momentálne nehýbe. Je však začiatok júna a času je ešte dosť,“ prezradil exkluzívne pre Šport24.sk Lobotkov agent Branislav Jašurek.

Mohlo by vás zaujímať 

Pogba naznačil svoj odchod z Manchestru: Bude to Real Madrid alebo návrat do Juventusu?

FOTO Manželka futbalovej hviezdy predviedla na pláži pikantné divadielko: Opaľovala sa HORE BEZ!

Bývalý slovenský futbalista Matej Krajčík: Na dámskych vložkách bude zarábať milióny!