Počas zimnej prestávky prišlo do kabíny belasých 8 nových tvárí. „Tieto prestupy sú smerované predovšetkým na sezónu 2018/19, ktorá bude pre nás mimoriadne dôležitá. Držíme sa dlhodobej stratégie, ktorej jednoznačným cieľom je mať pripravené a silné mužstvo na novom štadióne, aby sme nielen dominovali na Slovensku, ale boli konkurencieschopní v Európe. Momentálne máme deväťbodovú stratu a baviť sa o titule je bezpredmetné. V Trnave cítiť túžbu, aby po viac než 40 rokoch získali titul. Tlak je teda logicky na ich strane, majú to vo svojich rukách. My nemáme čo stratiť a môžeme len získať.“

Krutá správa od lekárov. Nášho reprezentačného brankára zničili zdravotné problémy: Koniec s futbalom!

Ivan Komotrík mladší víta hráčov po zimnej prestávke.
Ivan Komotrík mladší víta hráčov po zimnej prestávke.
Zdroj: Matej Kalina

Slovenský futbal má po jednoznačnej voľbe staronového šéfa: Chcem stavať mosty, nie múry

Slovanistov podľa nášho hodnoverného zdroja posily stáli vyše 4,5 milióna eur, čo je suma, na ktorú sme na Slovensku neboli v minulosti zvyknutí. „Klubový rozpočet sa z roka na rok zvyšuje. V posledných troch rokoch sme ho veľmi razantne zvyšovali, a to najmä v predchádzajúcom roku, keď sme sa v prestupovej politike vybrali úplne iným smerom ako kedysi. Boli tu nemalé investície do príchodu hráčov, či už v lete, alebo teraz v zime. Táto sezóna je z pozície klubu najproduktívnejšia, najviac finančne náročná a určite je to náš najvyšší rozpočet v histórii klubu,“ vysvetľuje viceprezident klubu Ivan Kmotrík mladší. 

Šéf Slovana Bratislava Ivan Kmotrík avizuje najväčšie zbrojenie klubu.
Šéf Slovana Bratislava Ivan Kmotrík avizuje najväčšie zbrojenie klubu.
Zdroj: skslovan

VIDEO Otrasné zábery z prípravy: V zápase Trnavy lietali kopance aj päste priamo na ihrisku

V Slovane majú jasnú víziu, ako sa dostať opäť na vrchol. „Znova sme sa posunuli ku klubom, ktorým chceme konkurovať a ktoré budú našimi priamymi súpermi v európskych pohároch. Je to prirodzený trend, ak chceme byť úspešní. Musíme sa aj my vyvíjať a snažiť sa dotiahnuť na porovnateľné európske kluby,“ dodal Kmotrík.