Podľa našich informácií má opora „belasých“ žalúdočné problémy a jeho telo má ťažkosti  prijímať potravu. „Bohužiaľ,  nie je to vôbec príjemné. V krátkom čase som dosť dramaticky klesol na váhe. Momentálne behám po doktoroch a snažím sa zistiť, čo mi vlastne je,“ posťažoval sa pre náš portál Dominik Greif.

Zúfalí sú z toho aj odborníci, u ktorých bol brankár Slovana Bratislava na vyšetrení. Zrejme to nebude obyčajná žalúdočná viróza, keďže to trvá už takmer tri týždne. „Neviem to špecifikovať ani ja, že o čo vlastne ide, pretože to zatiaľ nevedia ani samotní doktori. Problémy mám už od posledného ligového zápasu s Trnavou, ktorý sa odohral takmer pred tromi týždňami,“ pokračoval smutne pre Šport24.sk futbalista, ktorého vyhlásili za hráča roka vo Fortuna lige v minulej sezóne.

Ochorenie ho obmedzilo natoľko, že kým jeho spoluhráči sú v plnej príprave na novú sezónu, brankárska jednotka Slovana sa na svojich kolegov môže zatiaľ len prizerať. Aj samotní priaznivci „belasých“ sa na fanúšikovských fórach pýtali, prečo nezasiahol do prípravných zápasov. Návrat do tréningov je však už na dohľad. „Momentálne ani netrénujem. Mal by som ale už začať buď koncom týždňa, alebo začiatkom toho ďalšieho,“ dodal odhodlane Greif.