Hoci Kmotrík mladší oficiálne odišiel z klubu na jeseň minulého roka spoločne s Richardom Trutzom a celým tímom skautov, tak naďalej chodil na zápasy Slovana Bratislava a bol v kontakte s vedením. Na domácich zápasoch sedel so železnou pravidelnosťou vo VIP priestoroch Tehelného pola a tak to vyzeralo, akoby ani neodišiel. Potvrdil to pre nás aj jeho otec Ivan Kmotrík starší, že Ivan junior z klubu nikdy ani neodišiel.
 
Napriek tomu sa pred niekoľkými dňami začali silnieť fámy o tom, že sa do funkcie generálneho riaditeľa Slovana Bratislava vráti. Klub to napokon potvrdil vo štvrtok dopoludnia na svojom webe. „ŠK Slovan Bratislava opätovne obsadil pozíciu generálneho riaditeľa. Klub z tejto pozície opäť povedie Ivan Kmotrík ml., ktorý funkciu generálneho riaditeľa vykonával od roku 2015. Slovan počas jeho éry získal štyri majstrovské tituly po sebe, štyri Slovenské poháre a trikrát účinkoval v skupinovej fáze európskej pohárovej súťaže,“ napísali „belasí“na svojej stránke.
 
Začiatkom týždňa pre Šport24.sk odhalil, čo je za tým, že sa má do Slovana vrátiť na šéfovskú pozíciu. „Absolvoval som stretnutie predstavenstva klubu aj za účasti trénera Weissa. Otec mi ponúkol možnosť návratu. Mám svoju jasnú predstavu a víziu ďalšieho fungovania klubu, ktorú som kompetentným na spomínanom stretnutí predostrel. Ak otec a predstavenstvo budú súhlasiť s víziou a mnou navrhnutú štruktúru, dostanem opäť stopercentnú dôveru a plné kompetencie, tak som pripravený vrátiť sa,“ povedal pre Šport24.sk Kmotrík mladší.

Článok budeme priebežne aktualizovať.