TU SA POZRITE NA VEĽKOLEPÉ OSLAVY SLOVANISTOV A ZISTÍTE, KTO SKONČIL V TROFEJI

Slovanisti mali istotu majstrovskej trofeje už pred zápasom, na prvom mieste tabuľky skončili o šesť bodov pred Dunajskou Stredou. Na "belasých" čakalo po zápase odovzdávanie majstrovskej trofeje a za víťaznou oslavou vykročili už v úvodnej desaťminútovke. V 5. minúte si Holman vypracoval pred šestnástkou streleckú pozíciu a otvoril skóre. Slovan veľmi rýchlo pridal aj poisťujúci zásah. Holman prihral Danielovi, ktorého strelu vyrazil hosťujúci brankár Kukučka iba k Lichému a ten dorazil loptu do odkrytej siete na 2:0.

Trenčania sa dočkali v 80. minúte a dočkal sa aj Ikoba, ktorý skóroval po prihrávke Ghaliho, na body to však už AS nestačilo. Po záverečnom hvizde prepukli na trávniku nefalšované emócie hráčov Slovana. „Belasí“ získali tretí ligový titul za sebou. Slávnostný ceremoniál a dekorovanie si naplno užili všetci protagonisti. Pridali sa k nim však aj rodinní príslušníci a ich malé ratolesti. Spoločné momentky vás chytia za srdce.