TU SI POZRITE VEĽKÉ ODHALENIE WEISSA PRED STRETNUTÍM S KMOTRÍKOM

Na Tehelné pole prišiel najskôr v utorok krátko po 10:00 na svojom luxusnom Mercedese triedy G generálny riaditeľ Slovana Bratislava Ivan Kmotrík mladší. Garde mu robil športový riaditeľ Richard Trutz. Ich prítomnosť na Národnom futbalovom štadióne nebola náhodná. Niekoľko minút po nich prišiel budúci tréner „belasých“ Vladimír Weiss starší, s ktorým podľa našich informácií rokovali o možnej spolupráci a zmluve.

K definitívnej dohode však ešte nedošlo a vyjednávanie o podmienkach zmluvy sa natiahlo. „Môžem potvrdiť, že s pánom Weissom rokujeme od pondelka. Dohoda však ešte nie je definitívna a rokovania prebiehajú ďalej. Situácia sa môže zmeniť z hodiny na hodinu a o všetkom dôležitom budeme informovať,“ prezradil exkluzívne pre Šport24.sk Ivan Kmotrík mladší.

Vladimír Weiss starší, ktorý v Slovane pôsobil v sezóne 2011/2012 prišiel na stretnutie takisto ako Kmotrík na svojom luxusnom Mercedese. Zároveň nezaprel veľkého elegána a bol štýlovo nahodený. Jedna vec mu však napokon nevyšla. Pozrite, čo odhalil Weiss pred rokovaniami s Kmotríkom.