POZRITE SI ZÁBERY ZO ŠTADIÓNA V GALÉRII TU

Hlavný investor stavby a majiteľ futbalového Slovana Ivan Kmotrík v spoločnosti zástupcov investora a stavebnej firmy, ktorý štadión stavia, sprevádzal novinárov priestormi, nad ktorými mnohí uznanlivo a neveriacky krútili hlavami. „Čakám na vaše pripomienky, čo by ste chceli ešte zlepšiť, ale poviem vám, že sme postavili štadión, ktorý zmení Bratislavu,“ vyjadril sa na úvod Ivan Kmotrík.

Bolo na ňom vidieť, že mu po dlhých rokoch padol kameň zo srdca, pretože Slovan bude mať konečne svoj stánok, ktorý bude patriť k najlepším európskym štadiónom. „Aj UEFA je spokojná s tým, ako vyzerá a do troch rokov prisľúbila, že sa tu odohrá finále európskeho Superpohára,“ neskrýval nadšenie majiteľ Slovana.

Najskôr však prejde skúškami, pričom tou prvou bude marcový ligový zápas so Spartakom Trnava. „Hrať by sa tu však mohlo okamžite,“ tvrdili zástupcovia investora. A potom príde na rad aj slovenská reprezentácia. Tá prostredníctvom SFZ monitoruje situáciu, pričom júnový kvalifikačný zápas proti Chorvátom by chcela odohrať na Tehelnom poli. „Do konca mája treba nahlásiť na UEFA miesto dejiska. Uvidíme, ako sa dohodneme, ale v podstate by v tom nemal byť problém,“ dodal Ivan Kmotrík.

Dôkazom toho, že nové Tehelné pole bude jedným z najmodernejších štadiónov v Európe, je vybavenie štadióna, ktoré je už pred finálnym dokončením viditeľné. Jednou z najväčším vychytávok bude osvetlenie, ktoré nám počas kontrolného dňa predviedli. Svetelná šou doplnená hudbou bola veľmi pôsobivá.

POZRITE SI ZÁBERY ZO ŠTADIÓNA V GALÉRII TU

Môže vás zaujímať:

Ronaldo prehovoril o Reale, Juventuse a poslal odkaz Messimu: Potrebuje ma viac ako ja jeho

Ronaldo junior získal svoju prvú trofej: Tati, tu je ďalšia do zbierky

Fanúšikov Trnavy nachytala správa o predaji klubu Izraelčanom: EXKLUZÍVNA reakcia Vladimíra Poóra vás dostane!