FOTO bitky chuligánov s policajtmi nájdete TU!

Hosťujúci priaznivci dorazili do Bratislavy špeciálnym vlakom a hoci panoval v uliciach hlavného mesta pred výkopom relatívny pokoj, počas zápasu to bolo na tribúnach už o niečom inom. Chuligáni Trnavy začali trhať vo svojom sektore ochrannú sieť, na čo polícia dlhšie nezareagovala. Keď muži zákona konečne nabehli urobiť poriadok, zrejme nečakali, že narazia na taký odpor.

Niektoré scény zo sektora hostí totiž pripomínali akčné hollywoodske filmy. Spartakovci sa po zuby ozbrojených policajtov vôbec nezľakli. Tí ich chceli vytlačiť do hornej časti tribúny, lenže rozzúrený dav hádzal na policajtov všetko, čo im prišlo pod ruky. Niektorí muži zákona dokonca prišli o svoje prilby a schytali poriadne kopance.

Chvíľami to na videu vyzeralo tak, že polícia sa rozhodla zobrať nohy na plecia a po útočiacich chuligánoch dokonca strieľala gumovými projektilmi. Po niekoľkých minútach sa však situácia ako-tak upokojila a vášne opadli, hoci polícia si na svoju adresu vypočula najrôznejšie vulgarizmy. „Pri tejto udalosti došlo k zraneniu štyroch osôb z radov fanúšikov. Protiprávne konania, ku ktorým došlo v priestoroch uvedeného sektora aktuálne dokumentujeme a vyhodnocujeme,“ uviedla polícia po zápase.