Veľká vila obohnaná vysokým kamenným plotom je v malej českej dedinke jedným z najhonosnejších príbytkov. Len ťažko sa verí, že na dvore tohto domu sa odohrala tragédia, ktorá už navždy poznačila život jednému z najlepších slovenských futbalových brankárov. A predsa. V bazéne pri honosnom sídle bývalého reprezentanta sa minulú nedeľu utopil jeho jediný trojročný synček.

Krutá rana osudu pre Čontofalského: Synčeka (†3) pochováva na výročie svojho najväčšieho úspechu!

„V jednej chvíli Kamil jedol šalát a nejakým nedopatrením sa to, bohužiaľ, stalo. Viac k tomu neviem povedať. Pochopte, v akej situácii sa Kamil nachádza. Je to obrovské nešťastie,“ povedal nám Kamilov kamarát Radek Šírl. Malého Kamilka pochovali v pondelok. Rodina chcela nechať pohreb v tajnosti. Ani okolo domu, kde sa celá hrôza odohrala, pár hodín pred poslednou rozlúčkou s milovaným synom to nevyzeralo, že by sa niečo dialo.

FOTO Utajovaný pohreb synčeka (†3) brankára Čontofalského: Pozrite, čo sa dialo na cintoríne?

Všade bolo ticho. Čierne luxusné autá zaparkované na dvore prezrádzali, že dom je obývaný. Miesto tragédie pripomína aj nenápadný žltý kahanec s malou plyšovou hračkou, ktorá určite patrila chlapčekovi. „Momentálne sa cítim strašne. Nie je mi vôbec dobre. Nehnevajte sa, prosím, ale nebudem sa momentálne k tomu vôbec vyjadrovať,“ povedal nám pár dni po tragédii Kamil Čontofalský.

Ako to vyzerá na mieste činu si môžete pozrieť TU!

Čítajte viac k téme:

EXKLUZÍVNE Zdrvujúca spoveď matky Kamila Čontofalského: Takto jej oznámil smrť milovaného vnúčika (†3)

Bývalý reprezentant Čontofalský sa po obrovskej tragédii zosypal: Šokujúce správanie po smrti jediného syna (†3)

Obrovská tragédia slovenského brankára Čontofalského: Tu mal prísť o život jeho jediný synček (†3)