SEXI polovičky hráčov Slovana nájdete TU!

Slovan v sobotu uspel na pôde druhej Žiliny 3:2 a tri kolá pred koncom súťaže ho už nikto nemôže ohroziť. Veľké oslavy sa však nekonali, pretože belasých čaká už v utorok odveta semifinále Slovenského pohára v Zlatých Moravciach a hráči Jána Kozáka ml. budú chcieť zakončiť tento ročník ziskom double. 

Slovanisti si obhajobu titulu nemohli vychutnať ani so svojimi fanúšikmi, sezóna poznačená koronavírusom však patrí medzi veľmi úspešné a futbalisti novopečeného slovenského majstra sa tak o radosť môžu podeliť aspoň so svojimi sexi polovičkami. Krásnymi manželkami, snúbenicami či priateľkami sa to v zostave klubu len tak hemží.

To, že slovanistom to ide nielen na trávniku, ale aj v súkromí, svedčí pohľad na dokonalé krivky ich partneriek. Viceprezident klubu Ivan Kmotrík ml. či brankár Dominik Greif sa môžu pochváliť krásnymi modelkami, ktoré skúšali šťastie aj v súťažiach Miss. O nič horšie na tom nie sú ani ďalšie hviezdy belasých, zo sexi kriviek ich partneriek sa nejednému fanúšikovi zatočí hlava. Okrem toho je v šatni Slovana aj slušný babyboom, pretože hneď niekoľko hráčov sa môže pochváliť čerstvými prírastkami.

SEXI polovičky hráčov Slovana nájdete TU!