TU NÁJDETE ZÁBERY Z BABYPÁRTY HRÁČOV SLOVANA A ICH ROZTOMILÝCH DETIČIEK

Slovanisti sa stali víťazmi Slovenského pohára po ročnej prestávke. Pohárový primát získali rekordný  16-krát. O víťazstve "belasých" rozhodla úspešná penalta slovinského útočníka Alena Ožbolta v 48. minúte. Z triumfu a zavŕšenia double, keďže Slovan ovládol aj našu ligovú súťaž, mal šéf lavičky Ján Kozák mladší. „Od úvodu sme išli za víťazstvom. Boli sme lepší, chceli sme hrať futbal. Ružomberok mal v závere náznaky šancí, nejaké priame kopy, ale naše víťazstvo je jednoznačne zaslúžené. Sezóna bola nádherná, veľmi sa z toho teším,“ zhodnotil sebavedomo.

Hráči bratislavského Slovana si na úspechy z domácej scény začínajú pomaly zvykať. Majú najdrahší a podľa odborníkov najkvalitnejší káder. Nič to však nemení na tom, že oslavy, ktoré prebiehali po ukončení zápasu boli nefalšované a každý z tímu si ich poriadne užil. Neboli to však len oni, kto sa na trávniku poriadne vybláznil.

Pred dekorovaním sa za svojimi otcami rozutekali aj rozkošné detičky futbalistov  "belasých“. Po zdvihnutí pohára pre víťazov Slovnaft cupu sa na hracej ploche Tehelného pola rozbehla doslova veľká „babypárty“. Brankár Slovana Michal Šulla sa niekoľko minút váľal na trávniku so svojim roztomilým synčekom Marcusom. Pridal sa k nim útočník Erik Daniel s dcérou Miou. Nezaostávali ani krídelníci Nono a Moha, ktorí sa nevedeli zo svojich maličkých dcér spustiť oči. Chvíľami sa s nimi naháňali, potom zas hádzali o zem. Oslavy si vo veľkom užil so svojim synčekom Adrianom aj stopér Kenan Bajrić, ktorý ho neustále nosil na rukách.

TU NÁJDETE ZÁBERY Z BABYPÁRTY HRÁČOV SLOVANA A ICH ROZTOMILÝCH DETIČIEK