SEXI priateľku Medveda nájdete TU!

Šporar dával za Slovan góly ako na bežiacom páse a nahradiť jeho kvality nebude také ľahké. Vedenie po jeho prestupe do Sportingu Lisabon priviedlo hneď troch útočníkov - Ezekiela Hentyho a dvoch krajanov Šporara, Alena Ožbolta a Žana Medveda. Práve posledný menovaný sa zatiaľ stihol predviesť v najlepšom svetle. Vo Fortuna lige odohral len 19 minút v dvoch dueloch, no na konte má už jeden víťazný gól.

Medved pred týždňom po reštarte Fortuna ligy rozhodol o najtesnejšom triumfe Slovana nad Ružomberkom 1:0, keď prišiel na ihrisko len v záverečných minútach a po strele Vladimíra Weissa nekompromisne dorazil loptu do siete. Už o tri dni na to sa opäť prihlásil o slovo, keď v prvom semifinále Slovenského pohára dal gól Zlatým Moravciam už dve minúty po príchode na trávnik. Belasí nakoniec aj vďaka jeho gólu vyhrali hladko 4:1.

Ešte stále len 21-ročný Slovinec môže byť so svojimi prvými výkonmi v belasom drese spokojný, no zaplátať dieru po Šporarovi aj tak nebude jednoduché. Nahradiť ho však dokázal minimálne svojou sexi priateľkou, pretože aj Šporarovi robila v Bratislave spoločnosť krásna polovička Mia, zatiaľ čo Medvedovi vytvára domácu pohodu partnerka Danea. Príťažlivá tmavovláska vie na sociálnych sieťach zaujať dokonalými krivkami a nehanbí sa ich ukázať. Môžete sa o tom presvedčiť TU!