TAKÉTO MAJESTÁTNE TETOVANIE ZDOBÍ ŠKRINIAROVE TELO! 

Škriniarove telo bolo ešte donedávna čisté ako ľalia. Všetko sa však zmenilo v auguste minulého roka, keď sa hviezdny obranca pochválil na sociálnej sieti Instagram veľkým tetovaním, ktoré zdobí jeho hruď. Napriek tomu, že do svojich 25. rokov nepatril k fanúšikom tetovaní, tak sa zdá, že aj v tomto prípade platí otrepaní klišé: „zmena je život“.

„Kerka“, ktorú si dal spraviť rodák zo Ždiaru nad Hronom v sebe ukrýva biblický motív, na ktorom je znázornený súboj Ježiša s Diablom. Hviezdny obranca sa týmto majestátnym tetovaním najnovšie pochválil aj po reprezentačnom zápase so Slovinskom, keď si so súperovým hráčom vymieňal dres. Na to, či sa mu hodí sme sa pýtali zlatej olympijskej medailistky v streľbe z Tokia 2020. „Tento obraz, ktorý má Milan ma veľmi očaril asi 12 rokov dozadu v Taliansku. Chodila som okolo neho asi týždeň a nakoniec  som ho kúpila a zabezpečila si odvoz domov. Veľmi ma očaril, pretože si myslím, že tento boj medzi Ježišom a Satanom zvádzame každý z nás každý jeden deň. Páči sa mi to aj ako tetovanie, aj keď ja by som si ho nedala,“ povedala Zuzana Rehák-Štefečeková.

Naša tenistka Rebecca Šramková bola naopak v hodnotení neutrálnejšia. „Osobne som fanúšičkou tetovania. Pokiaľ však ide o mňa, tak sa mi skôr také minimalistické alebo skôr decentne. Samozrejme je to jeho telo a je to na ňom, čo si na neho dá,“ zdôraznila.

ČO TO MÁ HVIEZDNY ŠKRINIAR VYTETOVANÉ NA TELE?