Pozrite si Hamšíkových synov na tréningu v GALÉRII

Ako nám obaja priznali, otec im veľmi chýba a je im za ním smutno. Vďaka výdobytkom modernej techniky sú s ním však denne v kontakte. „Najviac mi chýba v noci,“ prezradil mladší Lucas, ktorý okrem svojho otca obdivuje Messiho. Aj z neho rastie šikovný ľavák, ktorý už v tomto veku prekvapuje prehľadom a technikou.

„Jednoznačne sa podal na otca. Je to veľký talent,“ charakterizoval Lucasa jeho tréner Pavol Zlevský. Brazílčan Neymar je zase veľkým vzorom pre staršieho Christiana, ktorému tréner Patrik Palider predpovedá streleckú budúcnosť. „Možno za pár rokov vyrieši najpálčivejší problém slovenského futbalu,“ tvrdí tréner.

FOTO Navštívili sme tréning synov hviezdneho Hamšíka: Wau, veď sú celí po otcovi!
Zdroj: Július Dubravay

Pozrite si Hamšíkových synov na tréningu v GALÉRII

O tom, že chlapci majú nesporný talent, svedčí aj fakt, že obaja v klube Jupie, kde začínal aj ich otec, trénujú so spoluhráčmi staršími o dva roky. Jednoducho svoju kategóriu výkonnostne preskočili. Ale to samo osebe nezaručuje, že sa z chlapcov stanú raz hviezdy ako ich otec. Uvedomuje si to aj Richard Hamšík, Markov otec a ich dedko. Okrem synovej manželky Martiny momentálne na jeho bedrách leží starostlivosť o dvoch nezbedníkov.

Tých vozieva spolu s Markovým bratancom Rayom na tréningy. „Všetci vieme, že majú talent, ale to nie je všetko. Iba tvrdá práca ich privedie k takej kariére, akú dosiahol Marek. To, že sa teraz starám o malých, mi pripomína časy, keď som aj jeho a dcéru Mišku vozieval na tréningy. A rovnako ako jemu, tak aj teraz vnukom čistím kopačky,“ dodal so smiechom otec hviezdneho futbalistu.

Môže vás zaujímať:

FOTO Lobotkova nová láska Daniela už fandí z tribúny: Takto dráždi vo Vigu!

Cena Teheľného poľa stúpla o milióny! Prečo bude bratislavský štadión drahší?

Ktorý je Luiz? Fotka hviezdy Chelsea a Slavie hitom internetu: Zmiatla aj hviezdneho Neymara

VIDEO Zimomriavky. Fanúšikovia Slavie Praha vytlieskali svoj tím po vypadnutí z Európskej ligy