FOTO Hamšíkovej luxusnej vily nájdete TU!

Hamšík už niekoľko rokov býva neďaleko Banskej Bystrice v obci Badín. V nej si vybudoval megaluxusné sídlo, ktoré už na prvý pohľad vyráža dych. Kapitán futbalovej reprezentácie si ho pre svoje povinnosti v poslednom čase neužil tak, ako by si možno želal, no jeho manželka Martina a ich tri deti v ňom nájdu všetko, čo potrebujú k spokojnému životu. Navyše im v posledných dňoch robí spoločnosť aj Marekova sestra Miška. 

Tá sa rozhodla, že zavíta na Slovensko počas toho, ako bol Hamšík na európskom šampionáte a viedol slovenskú reprezentáciu ako kapitán. Hamšíkova sestra prišla aj s jej tromi synmi, no bez manžela Waltera Gargana, ktorému to nedovolili futbalové povinnosti. Čas s najbližšou rodinou si však užila naplno a na sociálnych sieťach ukázala, aký luxus má doma jej slávny brat. 

Michaela dokonca skočila do jazierka s rybami, ktoré sa nachádza na Hamšíkovom pozemku a ich deti sa spoločne vybláznili na štvorkolke na multifunkčnom ihrisku. To slúži okrem futbalu hneď na niekoľko ďalších loptových športov. Okrem toho sestra nášho futbalistu oslávila na Slovensku 31. narodeniny a narodeninové chvíle si naplno užila s najbližšími priamo v Badíne. Ako to v luxusnej vile Hamšíka vyzerá, nájdete TU!