Streamovacia služba VOYO sa už od piatka stane novým domovom najlepšieho slovenského futbalu. Predplatiteľom bude prinášať všetky zápasy Fortuna ligy v sezóne, a to ani zďaleka nie je všetko. Fanúšikovia futbalu sa môžu tešiť aj na sprievodné štúdiá so zaujímavými hosťami, futbalový magazín plný najatraktívnejších momentov ako aj na exkluzívnu talkshow.

Nový ročník odštartuje duelom Trenčín - Zlaté Moravce (19.00). Okrem VOYO si ho môžu priaznivci pozrieť aj na stanici Nova Sport 1, ktorá bude vysielať každý piatkový duel. V nedeľu si vybraný zápas fanúšikovia pozrú na stanici Dajto, v úvodnom kole to bude súboj Trnavy s Pohroním. Okrem toho sa však diváci môžu tešiť aj na množstvo noviniek a najmä na relácie, ktoré budú mapovať všetko podstatné v spojitosti s najvyššou futbalovou súťažou. 

Magazín s názvom GÓÓÓL! bude prinášať víkendový súhrn všetkého podstatného z diania vo Fortuna lige. Predplatitelia služby VOYO si ho budú môcť pozrieť vždy v pondelok o 18.00, pričom zaradený bude aj do vysielania staníc Dajto a Nova Sport. Ďalšou novinkou v ponuke služby VOYO bude talkshow s názvom V POLČASE, ktorá bude hodnotiť a analyzovať futbalové udalosti na slovenských trávnikoch. Na VOYO bude k dispozícii vždy vo štvrtok o 18.00 a neskôr si ich pozrú aj diváci na Dajto a Nova Sport. V reláciách nebudú chýbať odborníci a známe futbalové mená, ktoré budú všetko podstatné analyzovať. Diváci tak neprídu ani o sekundu akcie z ligových trávnikov.

„Nikdy nebudeme Premier League, no v našich podmienkach je Fortuna liga kvalitným produktom a sme radi, že skupina Markíza prinesie všetky zápasy naživo, že ponúkne zaujímavé štúdiá, analýzy i diskusné formáty,“ ozrejmuje prezident Únie ligových klubov Ivan Kozák.