EXKLUZÍVNE zábery z utajovanej svadby si pozrite vo  FOTOGALÉRII

Po novom pani Kováčiková, ktorá je od svojho milého mladšia o 20 rokov dostala od svojho milého zásnubný prsteň ete koncom júna. Kováčik ju požiadal o ruku na dovolenke v Chorvátsku. To, že svadba sa uskutoční tak krátko po zásnubách, čakal len málokto. Faktom však je, že Natália Petríková a Ján Kováčik sú od soboty svoji. „Od 8.8.2020 od 11:11 pán a pani Kováčikovci. Na ženu môjho života sa oplatilo počkať,“ napísal šťastný Kováčik na Instagrame

Obrad a hostina sa uskutočnila v prekrásnom prostredí kaštieľa Čereňany. Šéf Slovenského futbalového zväzu sa inšpiroval možno práve kapitánom našej reprezentácie Marekom Hamšíkom, ktorý tam mal tiež svadbu. Kováčik ju však na rozdiel od našej futbalovej hviezdy poňal o niečo skromnejšie.

Na svadbe a hostine bola prítomná len najbližšia rodina oboch novomanželov. Z doposiaľ zverejnených záberov je evidentné, že pozvánku nedostali naši reprezentanti, funkcionári či iné vplyvné osobnosti. Pri Jánovi Kováčikovi však napríklad stál jeho synovec Michael Kováčik, ktorý je uznávaný módny stylista, ale aj jeho neter Michaela.

Kto všetko bol na prominentnej svadbe si pozrite TU!