Hoci koncom novembra oznámil po 25 rokoch odchod z postu šéfa trnavského klubu, na víťaznej oslave nad Fenerbahce Vladimír Poór nechýbal. Vtedy tvrdil, že jeho noha už viac na štadión nevkročí. Prosbám hráčov, ktorí ho chceli mať pri rozlúčke s Európskou ligou a jesennou časťou sezóny, však neodolal. 

Pozrite si FOTO z osláv v šatni Spartaka TU!

„Som tu, lebo som s chalanmi zažil krásne chvíle, na ktoré v živote nezabudnem. A aj preto, lebo som mohol osobne poďakovať Martinovi Škrtelovi za vynikajúcu reprezentáciu slovenského futbalu vo svete,“ povedal v šatni s dojatím Poór. Postupne sa rozlúčil s každým hráčom a členom realizačného tímu a nenápadne sa vytratil z kabíny. Tá aj naďalej pokračovala vo víťaznej oslave dlho do noci a niektorí hráči si poriadne natiahli večierku.

„Zápasy v Európskej lige boli pre nás veľkým zážitkom. Možno nikto neveril, že v skupine získame sedem bodov. Je však čas posunúť sa ďalej. Hoci mám ešte zmluvu, rád by som skúsil nejakú inú ligu. Uvidíme, čo prinesú najbližšie dni,“ vyjadril sa pre Šport24.sk brankár Martin Chudý, ktorý patril k hlavným oporám tímu.

K Poórovmu koncu v trnavskom klube sa po stretnutí vyjadril aj samotný Škrtel. „Mrzí ma to, pretože takých ľudí, ako je majiteľ v Trnave, je málo. Dávajú do futbalu vlastné finančné prostriedky, či už je to v Slovane, v Žiline, alebo Ružomberku. Takých ľudí si treba vážiť,“ zamyslel sa.

Kto nahradí Látala na lavičke?

Zápas s Fenerbahce bol posledným aj pre českého trénera Radoslava Látala, ktorý rovnako ako Vladimír Poór avizoval svoj odchod už koncom novembra. Z informácií z trnavskej šatne sme sa dozvedeli, že novým koučom Spartaka by sa mohol stať jeden z dvojice Michal Ščasný, doterajší Látalov asistent, alebo Marek Fabuľa, ktorý pred pár dňami skončil v Podbrezovej.

Mohlo by vás zaujímať:

Grendel po víťaznej bodke Trnavy: Ak má Spartak fungovať v krízovom režime, nie je tu pre mňa miesto

EXKLUZÍVNE Nečakaná zmena plánu. Majiteľ Trnavy Poór si to rozmyslel: Krok, ktorý prekvapil všetkých!

VIDEO Trnava sa lúči s pohárovou Európou skvelým víťazstvom nad Fenerbahce: Stoch strelil za Sláviu exportný gól

VIDEO Chuligáni Eintrachtu Frankfurt vo veľkom vystrájali v Ríme: Utekala pred nimi aj polícia