Niekoľko členov chuligánky futbalového Slovana pred niekoľkými dňami zavítalo do Národného onkologického centra v Bratislave. Pri príležitosti blížiaceho sa svätého Mikuláša prišli do nemocnice na Kramároch potešiť choré detičky. Rozdávali im darčeky a aspoň na chvíľu sa im snažili spríjemniť chvíle, ktoré musia stráviť mimo domova.

„Ultrasáci“ prišli do nemocnice s mikulášskymi čapicami a niektorí aj s mikulášskym županom. Za svoj počin si vyslúžili veľké uznanie. Dokonca od členov konkurečných fanúšikovských skupín Slovenska a Čiech. Možno konečne ľudia pochopia, že „hools“ sú normálni ľudia a nie zvieratá, ktoré z nich robia média,“ napísal na sociálnej sieti Martin.

Niekoľko členov chuligánky futbalového Slovana pred niekoľkými dňami zavítali do Národného onkologického centra v Bratislave, kde pri príležitosti Svätého Mikuláša prišli potešiť choré detičky.
Niekoľko členov chuligánky futbalového Slovana pred niekoľkými dňami zavítali do Národného onkologického centra v Bratislave, kde pri príležitosti Svätého Mikuláša prišli potešiť choré detičky.
Zdroj: youtube

Široká verejnosť má o chuligánoch po väčšine mienku, že sú to výtržníci, ktorí šíria nenávisť a na štadiónoch robia cielene problémy. Členovia USP však dokázali, že to nie vždy platí. Tu ide rivalita bokom. Prečo to, prečo ono. Pomáhať treba vždy, zvlášť tým, ktorí to potrebujú najviac. Nech sa jedná o hocijakú skupinu. Verím, že to zmysel splnilo,“ nechal sa počuť Roger.„Super akcia. Ale tak dôležité je, že to deťom určite urobilo radosť,“ povedal Jakub z Čiech.

Mohlo by vás zaujímať

Exkluzívna súťaž so Šport24.sk: Hraj o podpísané unikátne dresy Miroslava Šatana!

FOTO Unikli detaily z Ronaldovho análneho znásilňovania: Držala ma za penis a...

Icardi sa stal Futbalistom roka v talianskej Serii A: Hamšík so Škriniarom v elite chýbajú

FOTO Poľutovaniahodné správanie futbalových hviezd na čele s Messim: Pozrite sa, čo urobili najlepšiemu hráčovi sveta!