Bola to dráma ako hrom. Trnava viedla už 3:0 a všetko nasvedčovalo tomu, že pokojne dokráča k finálovému víťazstvu. Pohodlný náskok však Spartak stratil a Žilina za 21 minút vyrovnala. Predĺženie gól neprinieslo, a tak o všetkom rozhodla penaltová dráma

V tej jasne dominovala Trnava, ktorej v rozstrele pomohol dvomi úspešnými zákrokmi brankár Dobrivoj Rusov, a tak sa mohlo oslavovať. Fanúšikovia po premenenom pokutovom kope obrancu Abenu zaplavili ihrisko a spolu s hráčmi to odpálili vo veľkom.

Červeno-čierne more fanúšikov odetých v týchto farbách dopĺňali dymovnice, ktoré „odpálili“ spolu s hráčmi. Pozrite sa s nami, ako vyzerala oslava hráčov Trnavy s fanúšikmi, v

.

Môže vás zaujímať:

FOTO Obrovská dráma počas finále Slovenského pohára: Zápas sa takmer nedohral!

Spartak Trnava má v rukách trofej aj miestenku do Európy: Futbalovú drámu rozhodli až penalty

Obrovské peklo po zápase Slovnaft Cupu: Tiekla krv, lietali kamene a takúto hrôzu ste nevideli!