Ako už náš portál šport24.sk nedávno informoval, trnavský veľkopodnikateľ má záujem ekonomicky vstúpiť do tradičného pražského klubu Bohemians. Stať by sa tak malo už od novej sezóny 2019/2020. Dovtedy si po posledných hektických udalostiach chce od futbalu trochu odpočinúť.

Vladimír Poór šéfoval trnavskému futbalu 25 rokov, ale tento pondelok oznámil, že vo funkcii končí. Podľa jeho slov už nevládal ďalej bojovať s ľuďmi, ktorí nedali do trnavského futbalu ani euro a neustále ho iba kritizovali. Bez futbalu však dlho nevydržal a od januára sa zrejme pustí do ďalšieho dobrodružstva. Tentoraz pražského.

Chce sa angažovať a pomáhať tradičnému prvoligovému tímu Bohemians. „V januári mám rokovanie s majiteľom klubu Darkom Jakubowiczom ohľadne môjho pôsobenia v Bohemke. Poznáme sa asi desať rokov cez regaty, ale na pivo s ním nechodím, Sprostredkovateľom rozhovorov a možnej spolupráce je Pavel Hoftych, ktorý v Bohemians pôsobil a stále ho má v srdci. Pre mňa je to zaujímavý klub, v ktorom vládne rodinná atmosféra. Chcel by som mu pomáhať formou sponzorstva, finančne aj hráčsky. Uvidíme v januári, či sa dohodneme,“ prezradil pre náš portál Vladimír Poór.

Bývalý šéf trnavského Spartaka sa od januára pustí do ďalšieho futbalového dobrodružstva: Finančne bude pumpovať Bohemians Praha
Zdroj: Profimedia.sk
V Bruseli sme oslovili aj Pavla Hoftycha, ktorý sa k možnej spolupráci vyjadril nasledovne: „Pre pána Poóra je pôsobenie v Bohemke výzva. Miluje futbal a chce mu mu pomáhať. V Bohemians môže spojiť príjemné s užitočným. Klub mu je sympatický aj z toho pohľadu, že v ňom pôsobila trnavská legenda Karol Dobiáš,“ povedal Pavel Hoftych, ktorý v Trnave končí vo funkcii generálneho manažéra.

Na začiatok by Bohemke stačilo aj 300 tisíc korún mesačne

Vladimír Poór nalieval do trnavského Spartaka mesačne rádovodesaťticice eur a stále to bolo pre veľa ľudí málo. „V Bohemke by boli vďační aj za tristotisíc korún, ktoré by im pomohli,“ vyjadril sa Pavel Hoftych.

Môže vás zaujímať:

EXKLUZÍVNE Šokujúce zmeny vo futbalovej Trnave: Majiteľ Poór: Končím!

Šokujúce odhalenie slávnej tenistky a jej slovenského priateľa: Rozbíja mu manželstvo so svetovou topmodelkou?

FOTO Mýlia si ju s modelkou, na pláži vystavuje svoje prsia: Chorvátska prezidentka sa opäť odviazala!