Slovan pozýva deti zo základných škôl z celého Slovenska a z futbalových klubov spadajúcich do oblasti Bratislavského samosprávneho kraja. Pre deti a pedagogický dozor vyčlení klub samostatné sektory a bezplatné vstupenky. "K dnešku sme pre deti zo základných škôl a futbalových klubov vyčlenili 1500 bezplatných vstupeniek na prvý domáci zápas Konferenčnej ligy s FC Kodaň. Všetci máme v živej pamäti, akú krásnu atmosféru vytvorili deti pred dvomi rokmi na dueloch s Besiktasom a Wolverhamptonom. Rovnako sme sa tešili z pozitívnych ohlasov škôl a futbalových klubov. Naším zámerom nie je len pozvať deti na futbal, ale aj rozšíriť ich povedomie o športe a zdravom životnom štýle. Veríme, že si deti odnesú zo zápasu s Kodaňou pekný športový zážitok, a zároveň spolu s ďalšími fanúšikmi na štadióne prispejú k vytvoreniu kulisy, ktorá bude pre naše mužstvo dvanástym hráčom," uviedol v tlačovej správe marketingový riaditeľ klubu Tomáš Straka.

V prípade, ak bude záujem prevyšovať 1500 vydaných vstupeniek, je klub schopný operatívne navýšiť kapacitu miest pre deti. Deti zo základných škôl z celého Slovenska a futbalových klubov z oblasti Bratislavského samosprávneho kraja sa môžu registrovať na www.skslovan.com. Registrácia už obsahuje zoznam všetkých základných škôl na Slovensku a takisto všetkých futbalových klubov spadajúcich pod Bratislavský futbalový zväz. Po registrácii obdrží škola alebo futbalový klub e-mail s jednoduchým formulárom, ktorý stačí vyplniť a odoslať. Následne ŠK Slovan Bratislava požiadavku zaeviduje a pošle požadovaný počet vstupeniek elektronicky e-mailom.

Zápas s FC Kodaň sa koná v tzv. režime OTP (očkovaní, testovaní, prekonavší). Deti do 12 rokov sa nemusia preukazovať testom ani očkovaním. Deti staršie než 12 rokov sa v zmysle režimu OTP preukážu buď negatívnym testom na Covid-19, potvrdením o prekonaní ochorenia, alebo potvrdením o očkovaní.