Zábery Williama v krčme si pozrite vo FOTOGALÉRII!

Vojvoda z Cambridge sa rozhodol, že na piatkový duel svojich „poddaných“ vybehne do pohostinstva v upršanom Anglicku. Spoločnosť mu robili tamojší štamgasti a aj bývalý reprezentant a terajší kouč londýnskej Chelsea Frank Lampard.

Po piatej minúte vypukol v krčme euforický hurhaj, veď miláčik Harry Kane premenil pokutový kop a Albión viedol 1:0. Úsmev a dobrá nálada im zamrzla pár minút po tom, pretože sa Česi zásluhou Brabca vrátili do stretnutia a bolo vyrovnané,.

Ani vtedy však William a spol. neprepadali mizerné nálade, veď, čo je to pre taký tím, aký má Anglicko, streliť jeden gól. Ten však už nakoniec z ich strany neprišiel a v pivárni zavládol smútok. Šok však prišiel päť minút pred koncom, kedy sa z ničoho nič objavil na trávniku Ondrášek a po pár dotykoch s loptou v národnom tíme strelil druhý gól Česka!

Princ okamžite schoval svoj široký úsmev a zrýchlil debatu v krčme, sŕkol si ešte pár glgov zlatistého moku a radšej sa pobral domov. „Určite musíme hrať lepšie, je to pre nás budíček,“ vyhlásil Harry Kane po prehre s Českom, ktorá bola vôbec prvá po desiatich rokoch v kvalifikačných dueloch.