POZRITE SI ŠOKUJÚCE ODHALENIA MAĎAROV V GALÉRII

Už pred začiatkom zápasu sa maďarskí fanúšikovia predviedli, keď vypískali slovenskú hymnu. „Je to hanba. Hymnu by mal každý ctiť a rešpektovať, či už je zo Slovenska alebo z Maďarska,“ skonštatoval tréner Slovenska Pavel Hapal.

Náročné to mali okrem slovenských futbalistov aj fanúšikovia. Hosťujúci sektor musel byť rozdelený bezpečnostnými zložkami, keďže množstvo lístkov do neho vykúpili Slováci žijúci na našom území inklinujúci k Maďarsku. A tí sa poriadne predviedli.

Do slovenského sektora hádzali pivá, nechýbali vztýčené prostredníky, futbalovému expertovi RTVS Petrovi Ďurišovi dokonca fanúšikovia s dunajskostredskou značkou na dodávke prepichli gumy na aute. „Toto robili Maďari, ktorí boli v slovenskom sektore. Domáci fanúšikovia nerobili nič,“ uviedol pre Šport24.sk Slovák Marián, ktorý sedel v slovenskom sektore.

To však nebolo všetko. Prinášame vám šokujúce odhalenia priamo z maďarskej strany, ktoré naštvú celé Slovensko. Maďari si totiž z našej krajiny urobili doslova ho*no… Sledujte viac v GALÉRII.