Niektoré krajiny ako Srbsko a Bielorusko zvažovali prítomnosť divákov na štadiónoch, budú však musieť rešpektovať pokyny UEFA. "Zatiaľ ešte nepadol verdikt ohľadom účasti divákov na zápasoch. Vyzerá to však, že v tomto roku ešte súťaže pod patronátom UEFA nebudú s ľuďmi na tribúnach. Bolo by to priveľké riziko," vyhlásil Meyer.

Pri augustovom vyvrcholení Ligy majstrov v Lisabone nevidí problém, aby limitovaný počet divákov mohol vidieť zápasy naživo. "Ide o zápasy v jednej krajine, kde je nižšie riziko prenosu nákazy ako pri cestovaní naprieč celou Európou, čo je aj prípad Ligy národov," dodal Meyer.

Slovensko sa v 2. skupine B-divízie LN stretne s ČR, Izraelom a Škótskom. Po úvodnom domácom stretnutí s českým rivalom sa zverenci trénera Pavla Hapala predstavia 7. septembra na trávniku Izraela (20.45). V októbri čakajú Slovákov dva zápasy, 11. októbra zamieria do Škótska (20.45) a o tri dni neskôr privítajú doma Izrael (20.45). Skupinu zakončia dvomi novembrovými duelmi, 15. novembra doma proti Škótsku (15.00) a o tri dni neskôr na pôde ČR (20.45).