Pozrite si prezidenta s priateľkou na galavečere v GALÉRII

Podľa našich informácií nejde o náhle a chvíľkové vzplanutie, zamilovaný párik sa totiž pozná už niekoľko rokov. „Nepoznajú sa ani deň, ani týždeň, dokonca ani rok,“ prezradil nám dobre informovaný zdroj z prostredia milencov, medzi ktorými je dvadsaťročný rozdiel. Šéf slovenského futbalu sa s Natáliou pozná od roku 2002.

V tom roku atraktívna brunetka skúšala šťastie v súťaži o Miss Slovensko, pričom sa dostala až do finále. Kováčik bol v tom čase majiteľom agentúry, ktorá podobné súťaže organizovala. Natália je známa svetobežníčka, ktorá za posledných štrnásť rokov pôsobila v šiestich krajinách. V súčasnosti pracuje na Malte ako manažérka siete hotelov.

Prezident zobral na futbalový galavečer svoju novú priateľku: Pravda o ich vzťahu vás prekvapí!
Zdroj: Július Dubravay

Pozrite si prezidenta s priateľkou na galavečere v GALÉRII

Žiaril spokojnosťou

So slávnostným večerom aj samotnými výsledkami ankety bol Ján Kováčik mimoriadne spokojný. „Som rád, že sa nám podarilo zabezpečiť skupinu IMT Smile, ktorá je moja obľúbená, rovnako aj mnohých reprezentantov. Svojím programom a pozvanými hosťami ukázali, že patria u nás k tomu najlepšiemu. A na víťazstvo Marka Hamšíka hovorím, že je to odraz súčasnosti a reality a že Marek si trofej zaslúži, lebo je to top hráč.“

Môže vás zaujímať:

FOTO Futbalistom spadla sánka: Keď sa na galavečere objavila dcéra slovenského trénera, nechápali!

Hamšík na Futbalistovi roka zatienil spoluhráčov: Na galavečer prišiel DOLE BEZ!

FOTO zo zákulisia futbalistu roka: Prezidentova sexbomba, Hamšíkove drahokamy a celebrity

Marek Hamšík prezradil svoje sen: Jeho túžby chytia za srdce každého slovenského fanúšika!