Marek Rodák 2

Nemal až toľko roboty, ako sa možno očakávalo. Centrované lopty a vybehnutie mimo šestnástky riešil dobre. Takisto podržal aj pri strelách Chorvátov. Pri góle bol bez šance a ťažko mohol na tú strelu reagovať.

Peter Pekarík 3

Častokrát sa snažil podporovať útok a myslím si, že jeho strana celkovo pracovala dobre. Niektoré centre boli však z jeho strany nepresné a pre súpera nebezpečné.

Ľubomír Šatka 3-

Svoje si splnil a defenzívne zahral kvalitne. Trošku mi tam chýbala istejšia rozohrávka. V tomto by mal byť istejší a možno aj vyviesť loptu z hĺbky šestnástky, čím by prekvapil súpera.

Milan Škriniar 1

Milan hral skvele. V prvom rade zachránil čistý gól. U neho je veľká výhoda, že výborne číta hru a je v každom súboji skoro. Toto je jeho obrovská danosť a aj preto ho to radí medzi najlepších obrancov v Európe. Jeho výkony sú stále nadpriemerné.

Dávid Hancko 3

Myslím si, že nie je jednoduché hrať obrancu za Vladom Weissom, pretože býva často vysunutý. Svojej úlohy sa zhostil myslím si dobre a neurobil žiadnu väčšiu chybu. Možno mohol o niečo viac podporovať ofenzívu.