POZRITE SA, V AKOM OUTFITE DORAZIL HAMŠÍK NA ZRAZ, V GALÉRII

Tentoraz zvolil športovú značku od módneho návrhára Marcela Burlona, ktorý úzko spolupracuje s basketbalovou NBA. Kto by si však myslel, že hviezda reprezentačného tímu sa na dôležitý zápas pripravoval pod deravými košmi, je na omyle.

Stredopoliar čínskeho Dalianu Yifang dorazil do Šamorína krátko pred treťou hodinou popoludní na svojom „géčkovom“ Mercedese a po vystúpení z vozidla prekvapil športovým outfitom. „Nemyslite si však, že som sa na zraz pripravoval hraním basketbalu. Aj keď značka, ktorú mám na sebe, súvisí s NBA,“ usmieval sa najlepší slovenský futbalista.

 

Marek Hamšík.
Marek Hamšík.
Zdroj: Miroslav Miklas
POZRITE SA, V AKOM OUTFITE DORAZIL HAMŠÍK NA ZRAZ, V GALÉRII

Prezradil, že počas mesačného voľna, ktoré práve v čínskej lige prebieha, si s manželkou Martinou odskočil na dovolenku do Dubaja, a potom sa pripravoval individuálne na Slovensku. Či už na bicykli, alebo v posilňovni. „Chcel som si užiť more a trochu si od futbalu oddýchnuť,“ vyjadril sa pre Šport24.sk. Ale teraz už myslí na štvrtok, keď na zverencov Pavla Hapala čaká kvalifikačný zápas s Walesom.

„Nenazval by som ho kľúčový, ale dôležitý. Vieme o sile súpera, najmä o jeho nebezpečných a rýchlych protiútokoch. Verím však, že stretnutie zvládneme. Som rád, že nám budú môcť napokon pomôcť fanúšikovia, lebo neviem si predstaviť, že by sme taký zápas hrali bez nich,“ dodal Marek Hamšík.