Na reprezentačný zraz dorazili medzi prvými Juraj Kucka, Peter Pekarík či brankár Dominik Greif. Medzi poslednými naopak do Senca prišiel kapitán Marek Hamšík, ktorého už všetci netrpezlivo očakávali. Oplatilo sa. Stredopoliar tureckého Trabzonsporu prifrčal na novučičkom Ferrari Roma, ktoré si zaobstaral pred dvoma mesiacmi na svoje narodeniny. Za túto „hračku“ vysolil vyše 200-tisíc eur. Marek sa s tým navyše nepáral a zaparkoval priamo pred vstupom do hotela, v ktorom sa naši hráči schádzali.

Po zvítaní sa so spoluhráčmi a realizačným tímom zmizol v útrobách hotela. Po niekoľkých minútach však nečakane opäť vyšiel von. O niekoľko sekúnd na to bolo odrazu počuť hluk silného motora. Na jeho „tanku“ totiž dorazil kamarát Richard Kapustík. Ten mu do Senca priviezol jeho luxusný Mercedes triedy G, ktorý pôsobí doslova majestátne.

„Hamšo“ sa s ním zvítal a vybral si batožinu, ktorú bude potrebovať na reprezentačnom zraze. Napokon vysvitlo, že luxusné Ferrari si so sebou nenechá. Hamšíkov spomínaný kamarát, ktorý je zároveň aj jeho osobný tréner do neho nasadol a odišiel s ním preč. Členovia realizačného tímu, ktorí stáli pred hotelom ho podpichovali s tým, že či prišiel novučičké Ferrari len ukázať a predviesť sa. Marek reagoval úsmevom.

TU SI POZRITE HAMŠÍKOVE NOVUČIČKÉ FERRARI A OBROVSKÝ LUXUSNÝ TANK