SEXI zábery starších partneriek futbalistu Stanislava Lobotku nájdete TU

Všetko nasvedčuje tomu, že nejde o žiaden románik, ale skutočnú lásku! S atraktívnou speváčkou tvorí futbalista pár už dlhší čas. Keďže sa vo futbalovej kabíne akosi roztrhlo vrece so svadbami a Lobotka to myslí s Danielou vážne, mohol by byť ďalším v poradí. „Tak to zase nie,“ smial sa Stanislav.

„Je pravda, že sa to teraz s tými svadbami rozbehlo, ale nejako na to nemyslím. Keď to raz príde, tak to príde,” objasňuje situáciu slovenský futbalista. Jeho priateľka je nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí uznávanou speváčkou, preto niet divu, že mu spieva aj doma. „Spieva veľmi rada, spoločne so sestrou, a ja nemám problém si ju vypočuť. Veď spieva krajšie ako ja,” vtipkoval hráč Celty Vigo.

V blízkosti Lobotku sa v minulosti pohybovali vždy krásne ženy. Je zaujímavé, že dával prednosť takým, ktoré sú staršie od neho. Aj Daniela je od neho o deväť rokov staršia. Má teda slabosť na staršie ženy? „Nie je to slabosť, ale páčia sa mi skôr staršie, pretože sa s nimi môžem o všetkom porozprávať. Takže asi preto to je tak,” uviedol 24-ročný Stanislav na pravú mieru.

Lobotka sa po náročnej sezóne v Španielsku pripravuje so slovenským národným mužstvom na dôležité duely, ktoré hapalovcov čakajú. Ani takto nabitý program mu však nezabránil, aby potešil mladých futbalistov a zúčastnil sa na športovom podujatí. „Rád prídem podporiť chalanov, ktorí hrajú futbal a robia, čo ich baví,“ povedal Lobotka na margo podpisovej akcie a vtipne zakončil: „K deťom mám výborný vzťah, keďže sám som ešte také dieťa.“

Mohlo by vás zaujímať:

FOTO To je ale odvaha: Cibulková bez podprsenky v obrovskom výstrihu odhalila svoje PREDNOSTI 

FOTO Saganova Katka sexi ako nikdy: Keď uvidíte, aké ženské zbrane vytasila, odpadnete od úžasu 

FOTO Naháči na trávniku: Často zaujímavejší ako futbal!