HRUBÉ SLOVÁ NA ADRESU CALZONU! AKO REAGOVAL FILIP ŠEBO NA NENOMINOVANIE WEISS ML., SI POZRITE TU

"Polievka má veľmi dobré vlastnosti a momentálne nemáme nikoho podobného. V predchádzajúcich zápasoch ukázal, že na to má," povedal reprezentačný tréner na pondelňajšej tlačovej konferencii na adresu kanoniera Banskej Bystrice. Z domácej Fortuna ligy sa okrem Polievku dostali do nominácie aj stredopoliar Juraj Kucka a obranca Vernon de Marco z majstrovského Slovana Bratislava. Medzi náhradníkmi sa naopak ocitol ich spoluhráč a kapitán "belasých" Vladimír Weiss ml. "Dôvod je čisto taktický, máme troch nových hráčov. Osem je ofenzívnych a niektorí z nich vedia ponúknuť aj alternatívne riešenia," vysvetlil svoje rozhodnutie Calzona.

S nenominovaním Weiss ml. absolútne nesúhlasil bývalý reprezentačný útočník Filip Šebo. Na Instagramovom profile zverejnil ostrú reakciu na Calzonov výber.

Neúčasť Weissa ml. je prekvapivá. Útočník Slovana Bratislava má v posledných týždňoch dobrú formu, čo naplno ukázal v 1. zápase osemfinále Európskej konferenčnej ligy na pôde Bazileja (2:2), keď prihral na oba góly svojho mužstva. VIAC SI POZRITE TU!