FOTO z Rusnákovej svadby nájdete TU!

Po Rusnákovom boku už niekoľko rokov stála krásna priateľka Tatiana. Tá sprevádzala slovenského reprezentanta od začiatku jeho pôsobenia v USA, keď v roku 2017 prestúpil do tímu MLS Realu Salt Lake. Dvojica vychováva už trojročnú dcérku Arianu, no so svadbou sa neponáhľali a manželstvo uzavreli až teraz. 

Áno si však povedali zjavne už pred niekoľkými mesiacmi, pretože obaja manželia sa pochválili svadobnými zábermi na sociálnych sieťach, pričom dnes už manželka šikovného krídelníka k nim pripojila aj dátum 27. 4. Podľa všetkého si tak užili menšiu svadbu počas prvej vlny koronavírusu ešte v apríli.

FOTO z Rusnákovej svadby nájdete TU!

Tatiana zvolila krásne biele šaty s odhaleným chrbtom, zatiaľ čo náš futbalista zvolil štýlový oblek bez ponožiek, ako je to dnes v móde. Spoločnosť im, samozrejme, robila aj ich dcérka Ariana. Rusnák patrí medzi najväčšie hviezdy Realu Salt Lake, pričom základny plat nášho reprezentanta za rok je podľa údajov MLS 1 800 000 dolárov. Rodák z českého Vyškova mládežnícke roky strávil v Košiciach a pôsobil aj v akadémii Manchestru City.