POZRITE SA NA ŠTÝLOVÝ ODLET NAŠICH REPREZENTANTOV DO DEJISKA EURO 2O2O

Naši futbalisti prišli na letisko Milana Rastislava Štefánika približne o deviatej hodine dopoludnia. O hodinu na to už sedeli vo vládnom špeciály a odleteli do Petrohradu, kde ich v pondelok čaká úvodný zápas EURO 2020 proti Poľsku. Slovenskí reprezentanti ohúrili všetkých prítomných štýlovými tmavomodrými oblekmi na mieru. Obleky doplnili takisto modrými kravatami a hnedými topánkami a opaskami.

Spomedzi našich hráčov pútal tradične najväčšiu pozornosť kapitán Marek Hamšík, ktorého povestný strih bol opäť dokonale pripravený. Zaujal aj stredopoliar Ondrej Duda. Jeho hlavu zdobí blonďavý melír. Napriek tomu, že pred vstupom do letiskovej haly mali všetci povinne rúška na tvárach, bolo na nich badať veľké sústredenie.

Zároveň z družiny trénera Štefana Tarkoviča sršala pozitívna energia. „Myslím si, že sme veľmi dobre nastavení ako mužstvo. Boli sme dlhšie spolu, nastavili sme si nejaké veci a máme ešte dostatok času v Petrohrade doladiť ďalšie veci, kým budeme hrať prvý zápas. Verím, že sa dobre pripravíme,“ povedal pre SFZ pred hviezdny stopér Interu Miláno Milan Škriniar.

POZRITE SA NA ŠTÝLOVÝ ODLET NAŠICH REPREZENTANTOV DO DEJISKA EURO 2O2O