POZRITE SA NA DOJÍMAVÉ LÚČENIE NAŠICH FUTBALISTOV S PARTNERKAMI A PRÍCHOD NA LUXUSNÝCH AUTÁCH

Medzi prvými prišiel na reprezentačný zraz kapitán Marek Hamšík. Ten však nefiguruje v nominácii na úvodné tri zápasy s Cyprusom, Maltou a Ruskom, ktoré čakajú našich futbalistov v najbližších dňoch. Náš hviezdny stredopoliar si totiž privodil zranenie lýtka a do Senca prišiel predovšetkým za lekármi národného tímu Jánom Baťalíkom a Vladimírom Penerom na vyšetrenia. Zároveň prišiel mentálne podporiť svojich spoluhráčom.

V prví deň zrazu dorazili viaceré hviezdy nášho národného tímu. Na svojich luxusných tátošoch sa doviezli práve Hamšík, krídelník Slovana Bratislava Vladimír Weiss mladší ale aj Róbert Mak. Všetci traja vlastnia zhodne luxusný Mercedes triedy G. Naopak, brankára „belasých“ Dominika Greifa priviezla priateľka Natália. Rozlúčili sa pritom dojemným objatím. Podobné sa ušlo aj Lukášovi Haraslínovi. Toho vystískala sestra, ktorá ho priviezla. 

O niečo emotívnejšie sa so svojou polovičkou lúčill brankár Dušan Kuciak. Toho neminuli od manželky horúce bozky. V GALÉRII NÁJDETE NEŽNÉ LÚČENIE NAŠICH HVIEZD S PRIATEĽKAMI.