„Samozrejme, že poznám. Martin Škrtel, Marek Hamšík, Milan  Škriniar, Stanislav Lobotka...,“ sypala mená najväčších hviezd slovenských sokolov sexi Ivana, keď sme sa spýtali na zverencov Pavla Hapala. Pri otázke, ktorý hráč z nášho kádra je najsexi sa už trochu viac zamyslí a nemá jednoznačnú odpoveď. „Možno nie je najsexi, ale najcharizmatickejší je pre mňa Marek Hamšík,“ vyhlásila, ale na večeru by však nešla so žiadnym: „Radšej ich sledujem pri futbale.“

Bohužiaľ, na Slovensko Knöllová nepricestuje. Ešte keď nebol známy termín zápasu, si rezervovala exoticku dovolenku. „Som z toho smutná, pretože Slovensko mám na zozname krajín, ktoré by som chcela navštíviť. V čase zápasu budú na Bali štyri hodiny ráno. Tak si zápas pozriem z postele na laptope,“ opísala, čo bude robiť v čase stretnutia.

Ivana Knoll patrí medzi najsexi fanúšičky na svete. Fandí Chorvátsku.
Ivana Knoll patrí medzi najsexi fanúšičky na svete. Fandí Chorvátsku.
Zdroj: Instagram @knolldoll

Účastníčka chorvátskej Miss v roku 2016 sa vo futbale vyzná a nie je len ozdobou tribún. „Vyhráme 2:0,“ hovorila sebavedome a aby si udobrila slovenského fanúšika dodala: „Želám si, aby ste sa aj vy kvalifikovali.“ A ako by motivovala chorvátskych hráčov na dôležitý zápas o EURO 2020? „Ukázala by som im fotografie z prehratého finále majstrovstiev sveta a povedala, že tentoraz musíme zvíťaziť. No a samozrejme, že potom by som ich povzbudzovala z tribúny v mojich najdráždivejších plavkách,“ povedala Knöllová, ktorá podniká s vlastnými bikinami v červeno-bielych farbách s názvom „crokini“.

Sexi zábery fanúšičky Ivany si pozrite vo FOTOGALÉRII!