FOTO Zahaviho s policajtmi nájdete TU!

Slováci premrhali dvojgólový náskok a za chyby v obrane kruto zaplatili. Zverenci Pavla Hapala, ktorých však pre pozitívny test reprezentačného trénera viedol jeho asistent Oto Brunegraf, sa museli skloniť pred Eranom Zahavim. Izraelský útočník dokonale zosmiešnil našich futbalistov, keď sa najskôr v 68. minúte presadil po rohu hlavou, v 76. minúte zblízka prekonal Greifa a v 89. minúte krásnou strelou spoza šestnástky vymietol pavučiny v hornom rohu našej svätyne.

Zahavi však ešte 11. septembra skončil v rukách polície, ktorá si po neho prišla za bieleho dňa do jeho domu v Tel Avive. Problémom mala byť párty izraelskej hviezdy pri bazéne, ktorej hluk vyrušoval okolitých susedov a aby toho nebolo málo, futbalistovi sa prítomnosť mužov zákona vôbec nepáčila. Polícia povedala, že 33-ročného útočníka zadržala preto, lebo odmietol spolupracovať a navyše chcel pred nimi zabuchnúť dvere.

FOTO Zahaviho s policajtmi a jeho sexi priateľku nájdete TU!

Na sociálnych sieťach sa dokonca objavilo video, ako sa hetrikový hrdina z Trnavy hádal s policajtmi a nadával im. „Štyria policajti kvôli hluku medzi druhou a štvrtou hodinou poobede. To tu nemáme iných násilníkov?“ kričal futbalista predtým, ako ho naložili do policajného auta a odviedli na stanicu. V Izraeli je skutočne zákon, ktorý má v poobedňajších hodinách obmedziť priveľký hluk v obývaných častiach. Útočník holandského Eindhovenu, ktorý od roku 2016 do septembra 2020 pôsobil v čínskom Guangzhou R&F, bol však po niekoľkých hodinách znova na slobode a proti Slovákom ukázal, že na nepríjemný incident zjavne zabudol.

Dal takmer všetky góly
Zahavi je nepochybne najväčšou hviezdou izraelskej reprezentácie. V doterajších štyroch dueloch Ligy národov strelil 5 zo 6 gólov svojho tímu. Nepresadil sa paradoxne len v prvom vzájomnom stretnutí so Slovákmi, ktorý skončil remízou 1:1.