TÁTO MILOVANÁ OSOBA PODPORILA HAMŠÍKA PROTI SLOVINSKU PRIAMO Z TRIBÚNY

Slovenskí futbalisti stratili šancu na postup na svetový šampionát, ktorý sa uskutoční v roku 2022 v Katare po zápase s Chorvátskom. V súboji so Slovinskom išlo tým pádom „len“ o lepšie. postavenie v tabuľke. Naši reprezentanti si napokon podelili s družinou trénera Matjaža Keka po remíze 2:2 body. Slováci si tak vďaka lepšiemu skóre udržali tretie miesto v skupine H.

Sokolov viedol z pozície kapitána tradične hviezdny stredopoliar Marek Hamšík, ktorý si však hneď v úvode kvalifikačného zápasu privodil drobné zdravotné patálie a striedal už počas polčasovej prestávky.  „V 1. minúte som pocítil stvrdnutie lýtka a s tým som sa trápil celý prvý polčas. Mal som na to nervy, radšej som išiel dole, aby som neriskoval. Zajtra pôjdem na kontrolu, aby som vedel, na čom som,“ priblížil svoj zdravotný stav Hamšík po zápase.

Z tejto skutočnosti boli veľmi sklamaní jeho najbližší. Náš kapitán mal totiž v Trnave veľkú podporu z tribún. Vo VIP priestoroch štadióna Antona Malatinského mu fandila takmer celá rodina. Objavila sa tam jeho manželka Martina s dcérkou Melissou. Na štadióne bol aj jej Marekov otec Richard. Ten si naopak zápas vychutnával v spoločnosti kamarátov. Na prekvapenie mnohých bola na repre zápase prítomná aj ďalšia Hamšíkova milovaná osoba, ktorá sa na verejnosti ukázala po dlhom čase. VIAC SA DOZVIETE V GALÉRII