PRVÉ SLOVÁ LOBOTKU O NOVOM VZŤAHU NÁJDETE VO FOTOGALÉRII, TU!

Kreatívny stredopoliar talianskeho Neapola sa umiestnil v ankete Futbalista roka na druhom mieste za obhajcom víťazstva Milanom Škriniarom. Lobotka zažíva v Taliansku skvelé obdobie.

Pod vedením Luciana Spalletiho našiel stratenú formu a stal neodmysliteľnou súčasťou základnej zostavy lídra Serie A: "Narozdiel od predošlého trénera Gattusa, mi Spalletti verí, cítim dôveru, to predtým nebolo a teraz sa to snažím rozvíjať," uviedol pre Šport24 líder slovenskej reprezentácie.

Neapol kráča neohrozene za majstrovským titulom, v lige má náskok 19 bodov pred druhým Laziom. "Partenopei" si pred sezónou verili a vedeli, že môžu dosiahnuť veľké úspechy, no Lobotka priznal, že aj pre nich je takáto situácia prekvapením: "Popravde, niečo takéto som nečakal, to asi nikto. Sme radi, že sa sezóna tak vyvíja a že sa nám veľmi darí," pokračoval Lobotka.

Okrem nášho futbalistu ťahá Neapol aj dvojica Victor Osimhen - Khvicha Kvaratskhelia. Druhý menovaný prišiel do Talianska z gruzínskeho Batumi ako veľká neznáma. Svojimi výkonmi ukazuje, že v prebiehajúcej sezóne patrí medzi najlepších hráčov na svete: "Ja som o ňom nevedel nič. Poznali ho asi len v Gruzínsku, no prišiel a ukázal aký je veľký talent," priznal náš futbalista.

Lobotkovi sa darí aj mimo futbalových trávnikov. Po rozchode so speváčkou 
Danielou Nízlovou opäť našiel lásku. Po jeho boku stojí bývalá misska Kristína Šulová (28).ČO POVEDAL O NOVOM VZŤAHU, SI POZRITE VO FOTOGALÉRII!