FOTO zo zrazu a luxusných áut našich futbalistov TU!

Zverenci Štefana Tarkoviča sa zišli v Senci a počas obedňajších hodín nabrala prvá výprava, ku ktorej sa ešte počas dňa pripojil aj ďalší gólman Marek Rodák, smer rakúsky Windischgarsten, kde čaká slovenskú futbalovú reprezentáciu záverečná príprava na vrcholové podujatie. V nominácii nechýba ani skúsený brankár Dušan Kuciak, ktorý dorazil do Senca poriadne štýlovo. Skúsený gólman vystúpil zo žltého Porsche Panamera a mnohým pri pohľade na jeho luxusný stroj padli sánky. Nadupaný športiak však pútal pozornosť najmä svojou farbou pripomínajúcou dresy brazílskej reprezentácie. 

Vidieť Porsche v žltej farbe je pomerne netradičné a svojím luxusným automobilom Kuciak s prehľadom vyčnieva aj nad najväčšími hviezdami národného tímu, ako sú Marek Hamšík, Juraj Kucka, Vladimír Weiss či Róbert Mak. Drvivá väčšina reprezentantov totiž pri výbere farby svojich volí konzervatívnejší výber v podobe čiernej, striebornej, sivej či bielej farby. Cena Kuciakovho Porsche závisí od modelu a vybavenia, no žilinský rodák za svoju Panameru mohol pokojne vysoliť aj vyše 200 000 eur. Najlacnejší model začína momentálne na sume 96 461 eur.

Najluxusnejším a najširším vozovým parkom z celého kádra sa môže pochváliť Hamšík vďaka svojmu Ferrari, pričom v minulosti sa vyvážal aj na Lamborghini a v garáži má odparkovaný tiež Mercedes G, ktorý frčí aj u ďalších hráčov. Na „géčku“ prišiel do Senca aj krídelník Róbert Mak a rovnaké auto preslávilo aj ďalšiu ofenzívnu hviezdu Vladimíra Weissa ml. Pred pár rokmi sa na sociálnych sieťach svojím Lamborghini pochválil aj Juraj Kucka. Každopádne, Dušan Kuciak ukázal, že za oporami reprezentácie v ničom nezaostáva. Presvedčiť sa o tom môžete TU!

Hamšík si obnovil zranenie lýtka

Tréner Štefan Tarkovič zvestoval na tlačovke aj menej potešujúce informácie. Kapitán Marek Hamšík si vo Švédsku obnovil zranenie lýtka. „Posledný zápas nehral. K reprezentácii sa pripojí vo štvrtok. Som však optimista, pretože do začiatku turnaja je dosť času a verím, že bude v poriadku,“ zaželal si tréner.