Pozrite si Šebove odkazy v GALÉRII

Po prvom polčase vyzeralo byť všetko v poriadku, veď slovenskí sokoli mali na prvý pohľad pohodlné dvojgólové vedenie, navyše, v tíme Izraela zjavne nebolo všetko v poriadku, čo dokumentoval konflikt medzi hráčmi po polčasovom hvizde. V druhom polčase však strelil Eran Zahavi hetrik a Izrael predviedol dokonalý obrat.

Fanúšikovia zasypali slovenských futbalistov na sociálnych sieťach kritickými reakciami, tvrdé slová si neodpustil ani bývalý reprezentant Filip Šebo. „Slovenský futbal, odpočívaj v pokoji,“ napísal Šebo na instagrame.

Nešetril ani trénera Ota Brunegrafa, ktorý na lavičke zastupoval Pavla Hapala kvôli jeho pozitívnemu testu na koronavírus. „Mali sme dobré fázy zápasu, v úvode druhého polčasu sme mohli zložiť súpera kontrami, ale po prvom inkasovanom góle nám začal zápas unikať pomedzi prsty. Tento zápas však ukázal aj pozitíva, žiaľ nie celých 90 minút, ale iba nejakých 65 a to je málo,“ hodnotil po zápase Brunegraf, na čo opäť zareagoval Šebo: „Pán tréner, toto vážne?!“

Šebo nešetril ani Slovenský futbalový zväz. "SFZ chce návrat Škrtela. Asi zabudlo, ako sa s ním rozlúčilo. Slovenský futbal je v koncoch. Nie je to o hráčoch, ani o tréneroch. Je to o ľuďoch, ktorí sú za to zodpovední, lebo tí ľudia vyberajú trénerov, a potom tí tréneri vyberajú hráčov. Takže milé SFZ, už je čas sa pozrieť do zrkadla a niečo zmeniť. Možno aj samého seba."