Lobotka by sa mal podľa našich informácií stať otcom v januári. Vtedy má mať jeho polovička termín pôrodu. Sexi Daniela sprevádzala svojho priateľa na včerajšom príchode na reprezentačný zraz. Speváčka sa nahodila do jednodielnych čiernych šiat, ktoré boli obtiahnuté, a prítomným nemohlo ujsť, že jej bruško je skutočne „väčšie“ ako za normálnych okolností. To všetko nasvedčuje tomu, že Daniela je skutočne tehotná a začiatkom nového roka porodí Lobotkovi ich prvého spoločného potomka.

Exkluzívne zábery Lobotku a jeho tehotnej priateľky si pozrite TU!

Podarilo sa nám zistiť, že 24-ročný stredopoliar španielskej Celty Vigo oznámil radostnú správu už aj svojim spoluhráčom po príchode na zraz v Šamoríne. Snažili sme sa získať aj vyjadrenie nášho reprezentanta, no to sa nám v nedeľu nepodarilo. Dvojica sa pritom dala dokopy len na jar tohto roka. Ich vzťah je špecifický tým, že twiinska je od Lobotku staršia až o 9 rokov.

Okrem Lobotku sa trénerovi Pavlovi Hapalovi v nedeľu hlásila len ďalšia sedmička reprezentantov. Zvyšok z nominovanej 25-ky si ešte plnil klubové povinnosti. Na Slovákov čakajú v najbližších dňoch dôležité kvalifikačné stretnutia v boji o postup na majstrovstvá Európy doma s Chorvátskom (6. septembra) a v Maďarsku (9. septembra).