POČAS NÁVRATU ZO ŠVÉDSKA REPREZENTANTI PREKVAPILI VŠETKÝCH. POZRITE SA V GALÉRII, AKO REAGOVALI NA ŠOKUJÚCE ODHALENIA

Frustrácia Kozáka vyvrcholila deň po sobotňajšej prehre s Českom (1:2). Na nedeľnom tréningu sa musel pozerať na unavené tváre siedmich hráčov, ktorí sa namiesto odpočinku celú noc zabávali v jednom seneckom bare. „Beriem to, akoby mi napľuli do tváre,“ vyjadril sa pre náš portál po tom, čo sa v médiách prevalila pijanská aféra, na ktorej sa mali zúčastniť siedmi reprezentanti. Žúrka sa mala navyše konať v čase reprezentačných povinností futbalistov a iba dva dni pred zápasom vo Švédsku (1:1).

PO ŽÚRE FUTBALISTOV VYBUCHOL INTERNET VTIPMI. POZRITE SI TIE NAJLEPŠIE V GALÉRII TU

Nočnou jazdou futbalistov však iba vyvrcholili problémy v repre. Podľa nášho dobre informovaného zdroja hľadal Ján Kozák pomoc aj u prezidenta SFZ Jána Kováčika. Chcel, aby mu pomohol s udržaním disciplíny. „Kazia ich milióny a ľudia, ktorí sa okolo nich pohybujú,“ vyjadril sa bývalý tréner. Ozývajú sa aj hlasy, že mladší hráči už nemali voči nemu rešpekt. „Počul som o tom, že už som starý. Ale ja sa tak vôbec necítim, som plný síl a elánu. Mal som pripravenú osemčlennú kostru mužstva na kvalifikáciu na ME, ktorú by sme doplnili hráčmi, ktorí by výkonnostne vyskočili,“ dodal na záver.

Bývalý tréner Slovenska Kozák EXKLUZÍVNE prehovoril o nočnom žúre reprezentantov: Napľuli mi do tváre!

Do reprezentácie sa snažia zasahovať agenti

Odchádzajúci tréner sa vyjadril aj k háklivej téme, vplyvu hráčskych agentov na reprezentačné nominácie. „Ja som sa nikdy nedal ovplyvniť, ale tlak priznávam. Niektorým agentom pomáhajú aj novinári, ktorí tlačia do reprezentácie aj hráča, ktorý sedí v klube na tribúne,“ posťažoval sa Ján Kozák.

Kozák na golfe, hráči vo Švédsku

Naši futbalisti remizovali v utorok v príprave v Štokholme so Švédskom 1:1. Na gól Guidettiho z 52. minúty odpovedal v 84. minúte exportnou strelou Rusnák. Slovensko po rezignácii Kozáka viedol jeho dlhoročný asistent Štefan Tarkovič.

Môže vás zaujímať:

 

ROZHOVOR Bývalý rekordér Karhan reaguje na dusno v reprezentácii: Odísť mali hráči, nie Kozák

 

EXKLUZÍVNE FOTO z návratu futbalistov zo Švédska: Takto sa vykrúcala a schovávala partička, ktorá vyštvala Kozáka!

 

EXKLUZÍVNE Šokujúca pravda po Kozákovom konci vyplávala na povrch: Táto sedmička hráčov ho vyštvala z reprezentácie!

 

Na povrch vyplávali šokujúce informácie o konci trénera Kozáka: Dorazil ho nočný záťah futbalistov?