Marek Rodák 1-

Ukázal, že postaviť ho bola dobrá voľba, najmä pre tento zápas. Musel riešiť veľa centrov, za ktorými musel vybiehať, takmer všetky veľmi dobre vyriešil, pomohla mu aj hra hlavou stopérov. Pôsobil na mňa celý zápas pokojným dojmom, to je veľmi dôležité. Pokoj sa následne lepil aj na ďalších spoluhráčov.

Peter Pekarík 2

Veľmi aktívny vo svojom priestore, tvrdo pracoval na svojej strane, čo sme od neho aj čakali. Dokazuje, že pokiaľ si vybuduje stabilnú pozíciu v klube, môžeme sa na neho vždy na sto percent spoľahnúť. Od absolútneho výkonu ho delili dve veci. Keď sa dostal predfinálnej činnosti, jeho centre musia byť adresnejšie, dlhšie mu to vyčítam. Druhá vec je, že pri vysokom pressingu súpera by mal zo situácií vychádzať s väčším sebavedomím.

Ľubomír Šatka 2

Pre mňa príjemné prekvapenie, veľmi dobre sekundoval Škriniarovi. Hral zodpovedne celý zápas, vyhral rozhodujúce hlavičkové súboje, pre lídra obrany bol veľmi dobrým partnerským riešením.

Milan Škriniar 1

Absolútny líder, aj v ťažkých situáciách pod tlakom bol schopný kvalitných riešení, ponúkal bezproblémové 30 až 50-metrové pasy, ktoré sa javia ako najefektívnejší protiprostriedok, keď hrá súper vysoký pressing. Bol silný v súbojoch, mal veľmi dobré čítanie hry vo vzduchu aj na zemi, veľmi dobre vyvážal loptu. Neprišlo ani k jednej rýchlostnej konfrontácii, ktoré ho môže ohrozovať, keďže to je jeho Achillova päta. Pre mňa je až neuveriteľné, že po trojtýždňovej pauze a po nedávnom návrate do tréningového procesu bol schopný takého kvalitného výkonu počas 120 minút. Škriniarov výkon mal všetky atribúty modernej hry špičkového stopéra.