POZRITE SI CELÉ TVRDÉ VYJADRENIE AGENTA MARTINA VALJENTA V GALÉRII TU

3185 minút v španielskej LaLige v ročníku 2019-2020, čo je 5. najviac spomedzi všetkých hráčov La Ligy mimo brankárov. Viac ako Messi, ako Ramos, ako Suarez. Víťazstvá s Realom Madrid 1-0, Valenciou 4-1 atď. V aktuálnej sezóne 2020/2021 11 zápasov s dvomi obdržanými gólmi v LaLiga 2 a aktuálne druhé miesto v tabulke. V semifinále kvalifikácie proti Írsku 120 minut bez gólu," zhrnul štatistiky svojho futbalistu agent Andrej Augustín.

„A v SR reprezentácii nie si ani prvý, ani druhý ani tretí a ani štvrtý stopér v poradí. A možno ani piaty lebo určite ešte budú prehovárať Škrtela aby sa vrátil. Tak chcem povedať len toľko. Málokto pozná Martina Valjenta tak ako ja a Jozef Korbel. Absolútny profesionál, pohodový chlapec, výborný hráč, ktorý trávi 8 hodín denne v tréningovom centre Mallorky. Nikdy sa jedným krivým slovom nevyslovil proti komukoľvek z hráčov, či trénerov. Nemá to v povahe. Viem si predstaviť iných na jeho mieste. V klube uznávaný a milovaný, v reprezentácii spochybňovaný a prehliadaný. Málokto si uvedomuje, že LaLiga 2 beží ďalej a Martin vynechal v tomto pre neho bezvýznamnom týždni 2 súťažné zápasy v Španielsku, v týždni, v ktorom mu dal pán tréner Tarkovič 0 minút v troch zápasoch. Nuž, niekomu nestačí hrať ani LaLigu na najvyššej úrovni a niekto sa môže prechádzať 6 zápasov v kuse napríklad na pravom krídle po ihrisku a hrá stále. Tak keď toto chcete (chceme), tak potom celému tomuto zhnitému Slovensku gratulujem," pokračoval nasrdený agent.

V ďalších riadkov Augustín píše o tom, že slovenský futbal riadia ľudia, ktorí mu nerozumejú a taktiež vypísal niekoľko postrehov a bodov, ktorým nerozumie. Pokračovanie nájdete v galérii.