Cristiano Ronaldo sa v piatok nečakane po dvoch rokoch strávených v Juventuse upísal Manchestru United. „Juventusu som dal moje srdce a dušu. Mesto Turín budem navždy milovať. Čierno-bieli tifosi ma vždy rešpektovali a ja som sa im snažil odvďačiť. Bojoval som v každom zápase,“ adresoval Ronaldo svoje slová fanúšikom Juventusu. V drese červených diablov už na začiatku kariéry pôsobil a v roku 2009 sa sťahoval do Realu Madrid. Teraz sa po dvanástich rokoch vracia do staronového pôsobiska. Manchester Juventusu za jeho prestup vyplatil podľa medializovaných informácií 20 miliónov eur.

Ronaldo sa napriek tomu, že má už 36 rokov, v Premier League stane najlepšie zarábajúcim hráčom. Týždenne si príde na 560 000 eur. V porovnaní so svojím najväčším rivalom Lionelom Messim však zarobí menej. Argentínsky útočník je pre PSG doslova zlatou baňou. Parížania ho z Barcelony získali zadarmo, keďže Katalánci sa svojej najväčšej hviezdy museli zbaviť pre finančné pravidlá La Ligy.

Napriek tomu, že Messi odchod z klubu svojho srdca oplakal, smútiť nemusí. V hlavnom meste Francúzska mu týždenne cinkne na účet 729 000 eur. Viac ako Ronaldo zarobí aj staronový Messiho spoluhráč v PSG Neymar. Toho si katarskí majitelia cenia sumou 700 000 eur za týždeň.