Horúce FOTO Škriniarovej polovičky a jej kúskov nájdete TU!

Škriniarovi vyprší v júni súčasný kontrakt s Interom a keďže s Milánčanmi sa na novom kontrakte nedohodol, po niekoľkých sezónach v modro-čiernom drese zmení adresu. Kapitán slovenskej reprezentácie sa presťahuje do Francúzska, kde bude pôsobiť v Paríži Saint-Germain a jeho spoluhráčmi budú najväčšie futbalové hviezdy súčasnosti na čele s Messim, Neymarom a Mbappém.

Slovenskému obrancovi počas celej kariéry robí spoločnosť jeho dlhoročná priateľka Barbora Hrončeková. Bývalá volejbalistka vždy stála po boku Škriniara a v láske ju mali aj priaznivci Interu. V priebehu rokov sa zmenila nielen ona, ale aj jej štýl a paparazzi ich v Taliansku občas prichytili na nákupoch. Sexi tmavovláska je vďaka svojim krivkám a vkusu neprehliadnuteľná a hoci si Miláno nepochybne zamilovala, voči presunu do metropoly Francúzska sa rozhodne nebude brániť. Predsa len, nie nadarmo je Paríž prezývaný hlavným svetovým mestom módy.

Barbora si na kvalitu potrpí, čo už neraz predviedla na sociálnych sieťach, kde fanúšikom predviedla nielen sexi krivky, ale aj módne kúsky najslávnejších značiek za tisíce eur. Partnerka slovenského obrancu v tomto smere nešetrí ani na ich dcérke Charlotte, ktorú takisto oblieka do luxusných kúskov a v Paríži si môže užívať naplno. Veď len za podpis zmluvy s PSG má Škriniar zinkasovať 16 miliónov eur. FOTO sexi Barbory a jej luxusných kúskov nájdete TU!