Najprv v 22. minúte vyrovnal na priebežných 1:1. Slovenský futbalista musel zachraňovať situáciu po nie moc vydarenej akcii jeho spoluhráčov. Ich nepodarené číslo stálo katarský tím cenný gól. Nevydarená penalta ich našťastie vďaka slovenskému stopérovi až tak nemrzela.

Weiss v 78. minúte z pokutového kopu spečatil výsledok na konečných 4:2 pre domácich. Dvadsaťdeväťročný stredopoliar strelil v prebiehajúcej sezóne katarskej ligy už osem gólov. Jeho Al-Gharafa figuruje momentálne na siedmom mieste neúplnej tabuľky, Al-Rayyan je tretí.

Weiss bol mužom večera, jeho spoluhráči sú na smiech: Totálne zlyhanie pri pokutovom kope
Zdroj: Július Dubravay