Ich vzťah sa prevalil koncom februára, keď ich prezradili zábery z rovnakého miesta v rovnakom časovom intervale na ich instagramových profiloch. No hoci vyzerali ako zaľúbené hrdličky, dnes už je všetko inak a dvojica išla od seba.

Rozchod priznala 1. vicemiss Universe 2012 Martina Grešová na sociálnej sieti. "Ľúbim tohto človeka a svojim spôsobom vždy budem. V prvom rade, nevedela som, kto to je, lebo futbal som dovtedy videla nulakrát a potom som nevedela, aký je, ale potešilo ma, že je normálny a ľudský, vtipný a hebučký,“ vyznala sa zo svojich pocitov Grešová.

„Ale mám vnútornú potrebu dať veci na pravú mieru. Bohužiaľ, s Robom už nie sme spolu. Nepíše sa mi to ľahko. Predstavy o živote a láske sú to, čo môze ľudí buď navždy spojiť alebo rozdeliť. Držím mu silno palce v osobnom aj pracovnom zivote,uzavrela dojímavý odkaz Vittekova ex.

Bývalý futbalový reprezentant a hráč Slovana Bratislava, ktorý svoju kariéru ukončil v máji, mal vždy slabosť pre sexi ženy. Okrem jeho manželky Patrície si jeho srdce získala aj moderátorka Alexandra Orviská, či modelka Niki Lowrie. 

Mohlo by vás zajímať:

ONLINE Semifinále Roland Garros: Dominic Thiem - Novak Djokovič

Hapal zúžil nomináciu: Tím musela opustiť až pätica hráčov

Kvalifikácia EURO 2020: Škandál Čiernohorcov proti Kosovu, Česi zdolali Bulharov