Ronalda doma po zápasoch čakajú štyri deti. Najstarší Cristiano junior (9) i dvojičky Eva Maria a Mateo  (2) svoje matky nepoznajú. Najmladšiu Alanu Martinu (1) ma s terajšou priateľkou Georginou Rodriguez. Napriek tomu, že nemajú spoločnú mamu, tak z ocových úspechov sa vedia tešiť rovnako. Dokonca aj k jeho zápasom si sadajú spoločne. Keď však Ronaldo strelil gól Litve a Georgina zakričala: "Gól, ocino," tak deti začali pobehovať okolo televízie búchať po nej a Eva Maria sa dokonca snažila napodobniť jeho epickú oslavu. 

Radosť Ronaldovych deti na videu:

Ronaldo sa "pustil" do súpera už v úvode duelu, keď premenil pokutový kop. Po zmene strán pridal čistý hetrik v rozmedzí štrnástich minút. "Jednoznačne a bez pochybností dokázal, že je stále najlepší na svete. Neexistuje štadión, na ktorom by nezožal potlesk. Pamätám sa na prvý zápas vo Francúzsku, pred hotelom naňho čakali tisíce ľudí," povedal po zápase tréner Portugalska Fernando Santos.

Útočník Juventusu Turín dosiahol ôsmy hetrik v najcennejšom drese. Celkovo sa mu to podarilo 54-krát v dvanástich krajinách sveta. Portugalsku pomohol zásahom aj k sobotnému triumfu v Srbsku 4:2. "Myslím si, že viac ma prekvapí, keď nedá gól, ako keď ho dá. Ľudia hovoria, že už je za zenitom a pomaly končí. Nič nekončí, nikdy to neskončí," dodal Santos.

Ronaldo má na konte celkovo 25 gólov v kvalifikáciách ME, utorkovou "nádielkou" v Litve prekonal írskeho útočníka Robbieho Keana, ktorý mal na konte o dva zásahy menej. "Cítim sa dobre rovnako ako celý tím. Som šťastný, že môžem pomáhať mužstvu a strieľať dôležité góly. V sobotu sme zvládli ťažký zápas v Srbsku a bolo dôležité nadviazať naň víťazstvom," uviedol Ronaldo podľa portálu Football Italia.