VIDEO Najbizarnejší gól v histórii futbalu? Takú kurióznu „strelu“ ste ešte v živote nevideli!

FRANCÚZSKO - Neuveriteľný zásah! Anglická futbalistka Lauren Hemp (18) sa včera na ženských majstrovstvách sveta hráčok do 20 rokov postarala o skutočnú kuriozitu. Všetkým totiž naservírovala gól, ktorý doposiaľ snáď nemá ani obdoby!

Na včerajší štvrťfinálový zápas Majstrovstiev sveta futbalistiek do 20 rokov sa bude ešte veľmi dlho spomínať. V súboji medzi Anglickom a  Mexikom totiž došlo ku kurióznemu momentu, ktorý sa okamžite stal obrovským hitom internetu.

Hlavnou hviezdou sa stala 18-ročná strelkyňa hetriku Lauren Hempová, ktorej skvostná momentka môže byť v konečnom dôsledku vhodným ašpirantom na najkurióznejší gól v histórii futbalu.

Všetko sa to odohralo 10 minút pred koncom zápasu za stavu 5:1 kedy sa mladá Angličanka zbavila súperky a snažila sa „preštrikovať“ cez brankárku. S tou sa ale pri súboji zrazila a padla na zem tak, že lopta sa odrazila od jej zadnej časti tela rovno do bránkoviska. „Neprajníci budú vravieť, že som to tak nechcela!“ okomentovala na Twitteri nevídaný zásah šťastná strelkyňa.

FOTO Hempovej futbalovej kuriozioty si môžete pozrieť v našej GALÉRII

 

VIDEO kuriózneho gólu si môžete vychutnať tu:

 

Môže vás zaujímať:

Legia Varšava neodišla z Trnavy len s hanbou za vypadnutie: Pykať bude aj za fanúšikov!

FOTO Trpké vyvrcholenie majstrovstiev Európy pre Sagana: Čo odrovnalo Petra?

Brutálny maratón na európskom šampionáte: Víťazka celá od krvi!

 

Autor: Cim
Video
Diskusia